HAKKIMIZDA

Danka Dayanıklı Tük. malları Tic. Ltd. Şti. 48 yılın verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörün en güvenilir şirketleri arasındaki yerini almıştır. Firmamız; sektördeki yerini atılımcı ruhu, müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim anlayışı ile pekiştirip, yalnızca ulusal pazara hitap etmeyi düşünmeden, sürekli gelişim politikasındaki hedeflerini uç noktalara taşıyarak, küresel bir firma kimliğini kazanmayı amaçlamaktadır.

Şirketimizin kurulduğu tarihten bugüne sektöründe lider konumda olması, kurumsal bir şirket olarak bu pazarda adından söz ettirmesi; müşteri odaklı yönetim anlayışı, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasıyla mümkün olmuştur. Şirket kültürümüzü benimsemiş personelimizin iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti konusundaki titizliği şirketimize artı bir değer katmaktadır.

Danka Dayanıklı Tük. malları Tic. Ltd. Şti. yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirebilen güçlü bir firmadı. Firmamız 2015 yılı itibari ile makine halısı sektöründe de yatırımlarını gerçekleştirerek "DÜNYA KELEBEK HALI" markasıyla üretime başlamıştır. Üretim tesisimiz halı üretim sektörüne uygun olarak teknolojik alt yapıyla donatılmış olup, bu konuda deneyim ve tecrübesiyle aranılan isimleri çatısı altında buluşturmuştur. Kaliteden ödün vermeyen şirketimiz seri üretimle müşterilerimize en uygun performansı sağlamaktadır.

Halı üretimindeki tecrübemiz, kalite anlayılımız, hammadde teminindeki titizliğimiz, sınır tanımayan geniş desen ve renk koleksiyonumuz sayesinde kısa zamanda sektöre yeni bir soluk getirerek aranılan bir marka olma yolunda büyük bir başarı sağlamak en önemli hedefimiz olmuştur.

Sonuç olarak diyoruz ki; "DÜNYAYI AYAĞINIZA SERİYORUZ"