Mesafeli Satış Sözleşmesi

İade ve İptal İşlemleri

 

1-Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize mail  atarak  bildirmeniz gerekmektedir. 

 

a)İade ve değişim işlemlerinde kargo bedeli ( gelirken & giderken )müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

 

 

b) İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri etiketleri koparılmamış, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde internet mağazamız yetkilileri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz. İnternet mağazamızdaki yetkililerden onay alınmadan gönderilen paketler Kargo yetkililerinden teslim alınamayacaktır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

        İade konusunda mutabakat sağlanan ürünlerde, müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmelidir.Müşterinin satın aldığı ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade olan ürün/ürünler mağaza yetkililerimize ulaştığı günden itibaren 10 gün içerisinde ürün bedeli iade edilmektedir. İade işlemlerinde kargo ücreti iadesi yapılamamaktadır. Ancak ürünü teslim alacak mağaza yetkilimiz üründe veya ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, etikette kopma ve kullanılma durumu tespit edilirse ürün iade alınamayacak ve ürün bedeli iade edilemeyecektir.

 

c) Kişiye özel tasarımlarda iade ve değişim yapılmaz

 

d) Ticari amaçla veya toplu alımlar söz konusu olduğunda mağaza yetkililerimiz siparişi iptal edebilir veya siparişteki ürün adetlerini düşürebilir.

 

e) Ürün satın alması ve teslimatı gerçekleştikten sonra ürünle ilgili oluşabilecek olumsuz durumlarda müşteri; üretici veya distribütör firmalar ve yetkili organlarına başvurmalıdır.

İnternet mağazamızda satışı yapılan ürünler bireysel kullanıcılar için sunulmaktadır.

 

f) Kampanyalı ürünlerde kesinlikle iade yoktur. Değişim ise, aynı ürünün diğer bedenlerinin olmaması ihtimalinden dolayı farklı kampanyalı ürünlerle olabilir.

 

2- MARKA DANKA     iade ve değişim adresi: Birinci Organize Sanayi Horozluhan Mah. Budaköz Sok. No:15 Selçuklu/KONYA 

+90 332 351 49 48

 

   SELÇUKLU / KONYA/ TÜRKİYE

 

3-Bu koşullar sadece online alışverişi içermektedir, mağaza alışverişlerinde geçerli değildir.

4-Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. 

    MARKA DANKA  olarak yukarıdaki sorunlarla karşılaşmamak için canlı destek hattımızdan yardım alarak alışveriş yapmanızı öneririz.